Косметологія Dr.Lo
Телефони:
+38 (099) 078 90 10 (viber)
+38 (097) 390 15 57
Адреса: вул. Титова, 8
© 2019—2022 Косметологія Dr. Lo

Як вибрати косметолога?

або на якому «СТО» обслуговувати своє обличчя
Як вибрати СТО та косметолога?
Все щодо послуг, насамперед залежить від кваліфікації майстра і важливість цього питання кожному зрозуміла.
Спершу про СТО. Всі ми стикалися з ситуацією коли вибираєш СТО для свого авто, знаходиш хороше, обслуговуєшся, все начебто добре, але в якийсь момент думаєш — та вони далеко, до них щільний запис, потрібно час підгадувати, а тут поряд, під будинком і ціни начебто нижчі.

Якось такі думки відвідали й мене…, в результаті я витратив 2 місяці на пошуки нормального СТО поряд і те, на якому зупинився, не розв’язали моєї проблеми.

Чи були у вас випадки, коли ви були незадоволені ремонтом? І що думали — не розбираються, а гроші взяли, наступного разу поїду до інших.

На що ми дивимося і що питаємо обираючи фахівця?

На СТО я жодного разу не чув, щоб клієнт запитав, а яка у майстра освіта, який досвід, кваліфікація, у кращому разі запитають — досвідчений?, розбиратися? і таку відповідь і отримують — звичайно, знається, навіть в офіціалів колись працював.

Мораль байки:
— не все те СТО, на якому написано СТО,
— якщо на території СТО ходять люди у спецодязі, це не означає, що вони мають профільну освіту та достатній досвід у цій сфері.

Так от у косметології теж саме, не кожен Косметолог, на кому написано Косметолог, знайшли кваліфікованого та досвідченого фахівця, тримайтеся його.
Косметологія та медичний центр Dr.Lo раді вас бачити

На що звернути увагу під час вибору косметолога?

Перевірте:

1) диплом лікаря;

2) якщо людина робить ін'єкції у ваше обличчя, то поцікавтесь як часто лікар підвищує свою кваліфікацію, проходить навчання, де і в кого навчався;

3) чи має установа де ви отримуєте послугу медичну ліцензію та відповідний рівень чистоти, порядку, злагодженої роботи фахівців;

4) якщо це майстер про якого ви дізналися з соцмереж, подивіться чи є в нього зареєстрована фізична адреса, де він працює і де буде проводитись процедура?

Якщо щось піде не так, до кого ви звертатиметеся? На квартиру та профіль у соцмережах? На профіль та соціальні мережі неможливо подати скаргу.
Автомобіль можна поміняти, а ваше тіло та обличчя буде вашим завжди.
Зробіть правильний вибір.

Автор: Лопаткін Євген

Дата публікації: 2022−07−19

Дата ревізії: 2022−07−19

© 2019—2022 Dr. Lo™. Всі права захищені! Заборонено використання матеріалів сайту без згоди його авторів та зворотного посилання.

Вам сподобалась стаття?

У чому різниця Чищення обличчя та Догляду за обличчям?

Хто ходить у суботу до Dr. Lo — той чинить мудро!

5 Найкращих Процедур Бути Молодою у 2022

Що і коли потрібно зробити, щоб стати принцесою

Як схуднути?

(Кращий Гайд Схуднення 2022)

Як худнути, щоб був результат? Прості поради для швидкого запуску схуднення без спорту та виснажливого голодування.

3 Кращі Процедури для Відновлення Сил у 2022 році

Зараз, після святкових канікул, найактуальніші детокс-процедури. Це програми що очищають організм на основі торфомінеральних грязей, водоростей, з додаванням пілінгів та масажів.