Косметологія Dr.Lo
Телефони:
+38 (099) 078 90 10 (viber)
+38 (067) 784 33 42
Адреса: вул. Титова, 8
© 2019—2023 Косметологія Dr. Lo

Як схуднути?

Нехай не до літа, хоч би почати…
Друге підборіддя у морського котика
«Все, що мені подобається, або протизаконно, або аморально, або веде до ожиріння.»
Олександр ВУЛКОТТ

Готові до літа?

«Все, що мені подобається, або протизаконно, або аморально, або веде до ожиріння.»
Олександр ВУЛКОТТ

Початок шляху

Передісторія

Все почалося звичайної весни 2023 року, я побачив на вагах 84 кг подумав забагато, при зрості 175 см це 27.4 BMI (індекс маси тіла), а це — надмірна вага, а після 86 кг це вже I Ступінь ожиріння.

Відразу згадалася фраза з фільму Форест Гамп: «Біжи, Форест, біжи»

Від їжі біжи :)

Біг від їжі при схудненні

Я згадав свій позитивний досвід - одного разу я схуднув з 84 кг до 78 кг, не докладаючи особливих зусиль. Зібравши в купу цей досвід, медичні знання, наявні ресурси, поставив за мету вийти на новий рубіж 73 кг за 6 міс. Мета - конкретна, амбітна, реальна і вимірна. Все по Фен-шую:)

 Уважно слухаємо про схуднення

Ми всі на увазі - Як?

Гайд по схудненню 2023

Основа схуднення — розуміння обмінних процесів в організмі

Розщеплення жирів у організмі. Обмін жирів.

Дуже коротко про метаболізм: основні джерела енергії, що надходять в організм це вуглеводи та жири, вуглеводи швидке джерело енергії, жири повільне. Надійшовши в організм з їжею, ці речовини розщеплюються, надходять в кров і ..., повинні піти на корм клітин органів (м'язів, мозку, внутрішніх органів і т. і.).

Далі головне — якщо у клітин достатньо енергії для їх життєдіяльності, то все, що надійшло в організм зайве, ВІДКЛАДЕТЬСЯ про запас. Ось він звідки береться наш жирочок і надлишкова вага.

Що ж робити?

Як худнути, щоб був результат?

Менше їсти і більше бігати :)

Щоб запустити процес спалювання жирів з ваших дорогоцінних запасів, потрібно виконати дві умови — вивести їх у кров і почати утилізувати.

Вивести їх в кров можна декількома способами — знизити рівень глюкози в крові (тобто поголодати) або виконати апаратні процедури, які дестабілізують жирові клітини і примусять їх руйнуватися і вивільняти накопичений жир - це Кріоліполіз і ультразвукова кавітація.


І при першому і при другому способі, утилізація є обов'язковою, тому фізичну активність потрібно підвищувати!

До слову, я не полюбляю спорт і голодати я теж незгоден, тому для мене оптимальним є коригування меню, зменшення споживаних калорій, та підвищення фізичної активності.

Далі наводжу покрокову інструкцію з схуднення.

Як худнути, щоб був результат?

Прості та дієві поради

1. Контроль енергії, що надходить і що витрачається

Я робив так: скачав додаток LifeSum або будь-який подібний для контролю вашого раціону і підрахунку калорій. Почав вести в ньому облік.

LifeSum приложение для контроля питания

Як працювати в LifeSum: при першому заході в додаток, відповідаєш на запитання про вашу мету та уподобання в їжі, програма пропонує дієту і добову норму калорій, далі починаєш заносити в додаток, що ти з'їв (дуже великий перелік готових страв, при тому, що можеш записати своє звичайно-незвичайне блюдо і зберегти зі своєю назвою суп «Буль-буль» або пооригінальніше), далі ставиш обсяг, є як пораховані варіанти (serving), так і запис у грамах.

Як порахувати грами? У мене є кухонні ваги, за тиждень відразу стає зрозуміло, яке блюдо і скільки важить у твоїх нормо-тарілка-чашках.

Яка в цьому користь? — Коли заповнюєш, відразу бачиш, за рахунок чого йде основний приріст калорій у раціоні, і стає зрозумілим, що якщо раніше я з'їдав порцію борщу та 4 шматочки хліба, то з'ївши 1.5 порції борщу + 1 шматочок хліба, насичення буде таке саме, а калорій майже вдвічі менше!

В додатку і облік споживаної рідини — що є архіважливо, тобто важливо споживати свої 2 літри на день, і тоді твій шлунок буде швидше сповнений, ніж порожній:), про що і дасть сигнал вашому мозку — «їжи не потрібно, вистачить:)», а це нам і потрібно. Для обмінних процесів при схудненні також потрібно багато води, щоб не було стресового впливу на метаболізм, що змінився.

Додаток також враховує свідчення з фітнес-трекера (MiBand синхронізується без проблем), якщо він у вас є, тобто врахує, що ви, наприклад, сьогодні багато ходили, і ось вам можна трохи більше з'їсти:). Якщо фітнес-трекера немає, то можна і ручками записати біг - 30 хвилин.

І ще можна додавати друзів, і стежити скільки вони з'їли)) і скільки вони набігали за день. Це також допоможе контролювати один одного та стійко йти до мети.

2. Фізична активність

Який варіант фізичної активності обрати?

Кожен підбирає виходячи з наявних можливостей здоров'я, фінансів, вільного часу.

Почати можна з додаткових відстаней для ходьби, прогулянок, тренажери вдома або в тренажерному залі, а потім нарощувати навантаження.

Важливим є те, що, запустивши свій метаболізм на зниження ваги, вам з кожним днем ​​ставатиме легше, як у прямому, так і в переносному сенсі.

Менше вага – легше тіло, легше – тіло, легше виконувати щоденні рутини, менше втомлюєшся тягати цей мішок жиру з собою, з'являється більше енергії для чогось, на що ніколи не вистачало енергії.

 Мотивація для фізичної активності при схудненні

«Дозвольте розповісти вам секрет, який привів мене до цілі. Моя сила лежить виключно в моїй завзятості.»

— Луі Пастер
Кріоліполіз

В чому значення апаратних методик при схудненні? Вони допомагають запустити дуже важливий перший етап на вашому шляху схуднення.

Нам треба змусити жирові клітини віддавати свої запаси, для цього потрібно знизити рівень глюкози у крові, а це неприємне для багатьох голодування.

Але є й інший варіант, за принципом зворотного зв’язку, якщо в крові достатньо енергії, то мозок отримує сигнал — «енергії достатньо, апетиту немає, їжі не потрібно».


Допоможе Cryolipolis — жирові клітини охолоджуються локально (на животі, стегнах, сідницях, спині, руках) до -10 град., при такому охолодженні жирові клітини не витримують, відбувається їх загибель та подальше виведення з організму.


При ультразвуковій кавітації оболонки жирових клітин під дією УЗ хвиль руйнуються і також вивільняють свій вміст. Ліполітики також руйнівно діють на мембрани жирових клітин (адипоцитів).


Завершальним етапом для підтяжки шкіри в зоні жирових відкладень, що зменшилися, є вплив радіохвильової насадки, що прибирає в’ялість і перерозтягненість шкіри. Після досягнення бажаного результату рекомендується провести SMAS lifting для безопераційної підтяжки розтягнутої шкірі, особливо це буде помітно на обличчі.


Гарний арсенал апаратних методик та досвідчені лікарі в Косметології Dr. Lo, головний лікар — Лопаткіна Оксана Олександрівна, FB: dr. Lopatkina, Inst: Dr. lopatkina, Youtube

«— Занадто багато людей зламуються, навіть не підозрюючи, наскільки близько до успіху вони були в той момент, коли впали духом.»

— Томас Едісон

4. Мотивація на результат

 Мотивація для схуднення - Б'юся об заклад - я схудну?

Щоб піти кроками, що вказані вище, потрібна мотивація, для когось це буде «легке і здорове тіло, оптимізм, енергія, життєрадісність» або «я — струнка, приваблива та бажана», «хочеш бути здоровою — схудни», «хочу вийти заміж — худну».


Як не втрачати прагнення до своєї мети?

— У цьому допоможуть ті самі програми підрахунку, вони показують ваші досягнення.

— Картинка зі змістом на вашому телефоні, комп’ютері, стіні, дверях тощо.

— Групи в месенджерах на профільні теми, наприклад багато таких у Viber, учасниці складають спеціальне меню на кожен день, діляться своїми досягненнями.

— Фітнес тренер також може розписати вам індивідуальний режим і вправи, рекомендації з спеціалізованого харчування, мотивуватиме і слідкуватиме за вашими результатами.

— Лікар-дієтолог зможе не тільки підібрати для вас правильну дієту, а й змінити ваше ставлення до харчування та розуміння потреб свого організму. Добрі відгуки про «Дієт Центру «Дмитра Бровко»


На завершення, наводжу приклад комбінованого підходу із застосуванням модифікації способу життя, апаратних методик та ін'єкції ліполітиків у косметології.

Все реально! У вас все вийде!

Успішним досвідом ділиться головний лікар клініки
Косметологія Dr. Lo, Лопаткіна Оксана Олександрівна.

Для пацієнта була застосована комбінація мезотерапії ліполітиків, ультразвуковий SMAS ліфтинг, та після втрати зайвого жиру та загального схуднення, RF ліфтинг для підтяжки шкіри.

Результаты комбинированного подхода - модификация образа жизни и аппаратная косметология
Результати комбінованого підходу — модифікація способу життя і - апаратна косметологія

Автор: Лопаткін Євген

Дата публікації: 2021−12−14

Дата ревізії: 2023−07−19

© 2019—2023 Dr. Lo™. Всі права захищені! Заборонено використання матеріалів сайту без згоди його авторів та зворотного посилання.

Вам сподобалась стаття?

Апаратна косметологія

для запуску процесу схуднення
Вплив холоду на підшкірно-жирову клітковину викликає енергетичне голодування жирових клітин (адипоцитів). В результаті запускається процес апоптозу — природної загибелі клітин.

для підтяжки обвислих тканин обличчя

дозволяє відновлювати контури обличчя, позбавлятися від зморшок, вікових і мімічних, виправляти гравітаційні зміни, птози, провисання підборіддя, брилі, відновлювати загальний тонус м’язів обличчя, нижньої щелепи і шиї, регенерувати колаген і еластин силами організму

для підтяжки обвислих тканин обличчя та тіла

Новий спосіб повного відновлення шкірного каркаса.
Процедура об'єднала передові досягнення в області фракційного і радіочастотного омолодження, щоб створити кращу в своєму класі апаратну технологію.