Я завжди писала про те, що фен шкодить волоссю. Але сучасний світ диктує нам свої умови. І найперше з них — це божевільний темп життя. У щоденній метушні ми все частіше забуваємо зупинитися і приділити час собі. Часом у нас просто немає зайвих пари годин, щоб голова висохла самостійно після миття. З цієї причини ми змушені сушити і витягати волосся феном.
Якщо все-таки Вам потрібно використовувати фен, намагайтеся дотримуватися кількох простих правил, щоб максимально убезпечити власне волосся від негативного впливу сухого повітря:
• Купіть фен з іонізуючим випромінюванням — це додатково захистить Ваше волосся. • Виберіть найбільш щадний режим роботи приладу. Сушіть не гарячим повітрям, а теплим. • Тримайте фен не ближче, ніж в 15 см від волосся і шкіри голови. Трохи не досушіть волосся, нехай воно остаточно висохне саме. • Обов’язково перед використанням фена нанесіть термозахисні засоби, розподіливши їх по всій довжині волосся.
Найбільш правильне рішення — робити укладку волосся феном, який автоматично може змінювати температурний режим. Якщо температура нагрівання волосяного полотна досягла небезпечного максимуму, сенсорний датчик уловлює цей перепад, і прилад автоматично перемикається на більш щадний режим.
Важко повністю відмовитися від фена, іноді він стає просто незамінним помічником. Наприклад, коли Вам потрібно швидко зібратися. Але пам’ятайте: тільки рідкісне і грамотне його використання, а також максимальний захист власного полотна перед процедурою сушки забезпечать Вам красиве і, головне, природно зволожене волосся!
Дорогі дівчата, пам’ятайте про ці поради, і про те, що я завжди чекаю Вас у себе на консультації в медичному центрі доктора Лопаткіної! lopatkina.dp.ua/hair
Я допоможу підібрати засіб для термозахисту, визначу стан вашого волосся на даний момент і пораджу процедури для відновлення. Любіть себе і цінуйте свою красу.