Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.09

dr.lo 16.09 01

 

Привіт, осінь!


Настав час стерти наслідки грубого дотику літа до своєї шкіри, і позбутися від пігментних плям.
Осінь - це хороший час, щоб зайнятися своєю шкірою. Спектр процедур в осінньо-зимовий період розширюється, з'являється можливість відновити шкіру, заповнити її потреби після літа і підготувати до зими.

Буває, що після активного літнього сонця з'являються пігментні плями. В їх видаленні добре зарекомендували себе відразу кілька методів, які присутні у мене в кабінеті.

Якщо ви вирішите прибирати пігментні плями, вам слід прийти на консультацію, щоб я оцінила характер плями і зробила висновок, наскільки воно глибоке. Це один з важливих параметрів, який допомагає визначити у скільки етапів пляму можна видалити і яким повинен бути догляд до і після процедури.


Видалення пігментних плям проводиться в холодну пору року, щоб не стимулювати меланогенез. Інакше пігментні плями повернутися, а іноді, ще й збільшаться в розмірах і кількості.


Видаляти можна не тільки свіжі пігментні плями. І не завжди важливо, яким саме способом ви їх придбали. Можливо це результат пляжного відпочинку, а може хлоазми після вагітності або з дитинства обридлі веснянки.


Іноді пігментні плями викликають досить сильний психологічний дискомфорт і знижують впевненість в собі. Не затягуйте з їх видаленням, свіжі пігментні плями видалити легше, ніж старі. Збережіть свою красу і здоров'я.

 

 

 

 

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua