Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.08

drlo 29.08 02

   

Стань більш здоровим, енергійним і привабливим!


У наш час відчувати себе на висоті хочуть не тільки жінки, а й чоловіки. Саме для них я приберегла окрему, більш детальну тему про ліполітікі.


Мезотерапія тіла - це сучасний метод косметологічного впливу, при якому необхідні клітинам тканин речовини вводяться безпосередньо в шкіру. Мезотерапія впливає на шкіру і підшкірну клітковину на різних ділянках тіла (на животі, грудях, стегнах, сідницях), допомагаючи схудненню, розгладженню «апельсинової кірки», усунення розтяжок і рубців, підтягуючи і омолоджуючи шкіру.


Для мезотерапії тіла можуть застосовуватися речовини, які також розщеплюють жирову тканину, сприяють виведенню токсинів і зайвої рідини, підтягують шкіру і допомагають боротися з розтяжками. Як правило, їх підбирають за особливою схемою: спочатку йдуть компоненти, які руйнують фіброзні волокна і оболонки жирових клітин. Потім використовуються препарати, які підсилюють обмінні процеси і активізують кровообіг. Третій етап процедури - дренажні речовини, які стимулюють виведення токсинів. А в кінці вводять коктейлі, які зміцнюють тонус шкіри.


Ця методика відразу ж завоювала величезну популярність у фахівців і пацієнтів. Мезотерапія дозволяє впливати не тільки безпосередньо на проблемні зони обличчя і тіла, а й на весь організм в цілому.
Поліпшується клітинне дихання і обмін речовин, підвищується імунітет. Також вона активізує детоксикацію, завдяки чому людина стає більш здоровою і енергійною.

 

 

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua