Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.08

dr.lo 17.08 01

   

Волосся і стрес: головне - не панікувати!


Коли ж потрібно звертатися до лікаря? І чи запізно, коли випадають жмутки волосся? Відразу скажу, що не пізно! А звертатися потрібно при випаданні, яке триває більше трьох місяців. Якщо волосся випадає менше трьох місяців, це може бути реакцією волосся на перенесений наркоз, операцію, травму, хвороба з високою температурою, прийом лікарських препаратів, стрес.


У житті кожного з нас не раз і не два траплялося відчути, що таке стрес. У подібні моменти ми відчуваємо сильний тиск і думаємо, що неможливо знайти вихід із ситуації. Такі ситуації дуже впливають на наше здоров'я, і ​​аж ніяк не сприятливо, це можна помітити і по нашому зовнішньому вигляду. Клітини цибулини волоса - це найбільш бистроподільні клітини в організмі, тому вони дуже чутливі навіть до невеликого стресу.


Але якщо ми понервуємо прямо зараз, то завтра волосся у нас ще не випаде. Існують різні стадії росту волосся, стадія випадання триває два-три місяці. Це означає, що ми понервували, волосся відразу вступило в стадію випадання, перестав зростати, але залишить голову воно тільки через два-три місяці. Виходить, що жінка перенесла стрес, заспокоїлася, вже про нього забула, а через два-три місяці у неї настає запізніла реакція волосся на стрес.


Однак якщо пусковий фактор усунутий, таке випадання буде сприятливим і, з великою ймовірністю, самостійно купіруеться. Якщо випадання триває більше трьох місяців, це привід звертатися до лікаря. Тривала втрата волосся говорить про те, що впливають або повторюються провокуючі фактори, або існує постійна причина, яку не усунуто.


Для того, щоб розібратися у Вашій проблемі, я запрошую Вас до себе на консультацію. Не хвилюйтеся і постарайтеся уникати стресових станів, а я бажаю вас здоров'я і гармонії в житті.

 

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua