Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.08

dr.lo 14.08 01

   

ПП у чоловіків - небезпечно!

ПП - це не тільки правильне харчування, але ще і підвищене потовиділення.


Як я вже писала раніше, патологічна підвищена пітливість називається гіпергідрозом, при цьому захворюванні надмірне потовиділення виникає навіть при несильному хвилюванні, а іноді і взагалі без видимих ​​причин.


Іноді вдається встановити причину, в результаті якої у чоловіка виникає рясне потовиділення. Рекомендую відвідати профільного лікаря, перед вирішенням цієї проблеми косметологічних способом. Тому що:
• Пітливість є одним із симптомів багатьох інфекційних захворювань, таких як туберкульоз, малярія, пневмонія, а також ендокринних (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози) і нервових хвороб.• Захворювання нирок, при яких порушуються процеси фільтрації і виводу сечі, в результаті чого організм змушений виділяти надлишки води через потові залози.
• Ожиріння також сприяє виникненню сильної пітливості, особливо у спеку.
• Підвищена нервова збудливість, при якій в результаті хвилювання, страху або інших емоційних станів виникає підвищене потовиділення, хоча в нормі ці подразники не мають прямого відношення до процесу потовиділення.
• Причиною гіпергідрозу може стати прийом деяких лікарських препаратів (ліки, що містять ацетилсаліцилову кислоту, інсулін, пілокарпін і ін.).
• Впливає на виникнення надмірного потовиділення і спадкова схильність, але в даному випадку мова частіше йде про локальну пітливість.

Гіпергідроз доставляє величезний фізичний і моральний дискомфорт людині, а іноді це захворювання може стати причиною соціальних проблем. Виділяють два види надмірної пітливості:
1. про первинній пітливості мова йде тоді, коли причини її виявити не вдалося;
2. вторинна пітливість є симптомом якого-небудь захворювання, при лікуванні якого цей симптом зникає самостійно.


Крім того, розрізняють локальну пітливість, при якій потіють певні ділянки тіла (долоні, стопи, пахви, голова), і загальну, при якій потіє все тіло.


Що б не втратити впевненість у собі від постійного дискомфорту, мокрого одягу і неприємного запаху, поспішіть до мене в медичний центр. Я допоможу усунути підвищену пітливість і повернути гарний настрій.

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua