Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.08

dr.lo 10.08 01

   

Загадка краси волосся

Якщо хтось запитає Вас, в чому таємниця Вашого дивовижного волосся, то, завдяки моїм консультаціям і процедурам, Ви з упевненістю зможете відповісти, що загадка криється в увазі, в основі якого - робота фахівця в області трихології.

Мало кому відомо, що трихолог - це лікар, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб волосся і шкіри голови.

Завдяки досвіду і високій кваліфікації я допоможу Вам, якщо буде потреба, ефективно впоратися з андрогенним облисінням, дифузійною алопецією, осередковою алопецією, лупою, себорейними процесами і з багатьма іншими проблемами, що виникають у волосся і шкіри голови.

Найважливішим кроком у лікуванні є діагностика. У клініці Оксани Лопаткіної, я - досвідчений лікар трихолог, проведу діагностику. На консультації докладно зберу анамнез і врахую особливості кожного пацієнта.

При наступних консультаціях вони відображають зміни стану на тлі лікування. На консультації також я можу провести комп'ютерну діагностику волосся та шкіри голови.

Трихологічний кабінет оснащений системою для комп'ютерної діагностики. За допомогою збільшеного у багато разів зображення шкіри і волосся я можу об'єктивізувати дані, максимально точно поставити діагноз, зберегти і порівняти мікроскопічне дослідження кореня і стержня волосся до-, в процесі - і після лікування.

Після обстеження складається індивідуальна програма відновлення. Як правило, я рекомендую використання медичних препаратів як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування, масаж волосистої частини голови.

Ще однією з ефективних методик лікування проблем шкіри голови є мезотерапія. Це особлива техніка внутрішньошкірних ін'єкцій лікувальних препаратів. Мінімальні дози препаратів вводяться безпосередньо в зону, що потребує, в корекції, не зачіпаючи навколишні тканини. Всі препарати підбираються індивідуально, з урахуванням поточного стану шкіри голови і волосся і стану всього організму.

Записуйтеся до мене на консультацію, щоб не пропустити нові компліменти.

 

 

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua