Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.08

dr.lo 07.08 01

   

Температура +, жир -

Красива, квітуча зовнішність приваблива в будь-якому віці. Методи сучасної естетичної медицини дозволяють кожній людині виглядати так, як вона хоче, незалежно від кількості прожитих років.

Літо все ще навколо нас, а попереду рання тепла осінь, коли сезон відпусток починається у працівників, які не встигли приєднається до відпочинку «вчасно». А поки у нас ще є час, то пропоную позбутися другого підборіддя і інших докучливих жирових відкладень.

Звичайно ж, Вам не доведеться намотувати кола на велосипеді. Все просто і вже є у мене в медичному центрі. Варто лише записатися і отримати свою дозу ліполітиків!

Ліполітики - це натуральні ферменти сої (РРС). Ці препарати більш відомі як харчова добавка лецитин, присутня в деяких продуктах харчування. В організмі ці речовини виробляються печінкою, яка бере участь в ліпідному обміні і розщепленні клітин жиру. Для більшої ефективності до лецитину додають спеціальні компоненти, що поліпшують стан шкіри.

Після закінчення повного курсу можна втратити близько 6 см в обсягах, усунути розтяжки, позбутися целюліту, поліпшити стан шкіри. У звичайних умовах за цей час вам би довелося безвилазно сидіти в спорт залі і займатися фітнесом, ходити на масажі, підтягувати шкіру в домашніх умовах, додатково видаляючи розтяжки. Звичайно ж, ці показники індивідуальні і безпосередньо залежать від обраного ліполітику і індивідуальних особливостей організму, але це варто того в будь-якому випадку.

Що б докладніше дізнатися про процедуру, можна записатися на консультацію і скинути небажані кілограмів без праці!

 

 

 

 

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua