Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.07

   

Лікування облисіння порадами з інтернету

У наш час більшість "лисіючих" шукає порятунок в інтернеті, де можна знайти купу "гастрономічних" рецептів для волосся, що з чим змішати і в яких пропорціях. В основному, це яйце, цибуля, мед, гірчиця тощо. Більш наполегливі і вільні за часом проводять дані процедури протягом кількох місяців. Але багато хто після пари-трійки раз все ж доходять хоча б до аптеки.

Це може тягнутися нескінченно, ви постійно шукаєте нові методи боротьби з випаданням, розпитує всіх знайомих і вже незнайомих, поки вам не прийде в голову думка, що необхідне втручання фахівців.

Але ж може бути і досить пізно. Коли доведеться працювати на протязі до декількох років і застосовувати дорогі процедури, щоб повернути втрачений об'єм і забезпечити закриття алопецій. У деяких випадках, навіть не повністю. Тому я настійно рекомендую звернутися до професіонала ще на перших порах. Я і мої колеги зможуть врятувати Вас від цієї долі!

Насамперед на прийомі необхідно з'ясувати причину підвищеної втрати волосся. Причин випадіння безліч: генетична схильність, гормональні порушення, внутрішні захворювання організму (цукровий діабет, недолік мікроелементів і ін.), Прийом різних лікарських препаратів, стреси, операції під наркозом, пологи і лактація. Складність полягає в тому, що після перенесеного впливу на організм, волосся починає випадати лише пару місяців тому. Тому досить непросто прив'язати випадання волосся до якоїсь події у вашому житті.

Випадання волосся буває тимчасовим і патологічним (алопеція, облисіння). При тимчасовій втраті волосся волосся відновлюються без відмирання волосяних фолікулів. При патологічної ж відбувається поступова заміна нормальних волосся на тонкі, Пушкова, а вже потім повна втрата всього волосся. Щоб цього уникнути, необхідно проводити своєчасне і грамотне лікування під контролем лікаря-трихолога. Можливо, знадобиться провести ряд аналізів для виявлення супутніх захворювань.

Після консультації фахівця і всіх діагностичних тестів, ви впевнено зможете сказати, в чому ж причина, варто панікувати чи ні. Лікування підбирається індивідуально, в кожному конкретному випадку. А його успіх залежить тільки від вас. При чіткому виконанні призначень лікаря, ви знову зможете дивитися в дзеркало без сліз і спокійно розчісувати волосся. До речі, розчісуватися необхідно 2-3 рази в день!

Любіть себе і своє волосся!

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua