Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.07

dr.lo 13.07 0102

   

Епіляція для ... наших сильних і брутальних!

Постійне гоління вранці і відчуття щетини скасовує лазерна епіляція для чоловіків в моєму медичному центрі!

Стереотип, що про зовнішність дбають тільки жінки, вже не є актуальним. Сильна стать теж хоче відчувати себе впевнено і виглядати доглянуто. Особливо, якщо Ви - людина публічна. Адже лазерна епіляція подарує вам відчуття чистоти і свіжості. Якщо ж ви страждаєте від роздратування після гоління, врослого волосся або гіпергідрозу, процедура епіляції - необхідність.

На сьогодні все більше і більше чоловіків переконалися, що лазерна епіляція волосся - це прекрасна процедура, яка економить час і гроші. Лазерну епіляцію для чоловіків всіляко популяризують спортсмени, моделі, актори і телеведучі. Мужжчіни вибирають простоту і досконалість, а гарантує це тільки видалення волосся лазером.

Лазерна епіляція безболісно видалить волосся на будь-якій ділянці обличчя і тіла: можна підняти лінію росту волосся над чолом, «розділити» зрощені брови, назавжди позбутися від докучливих доріжок на задній поверхні шиї. Також лазер допомагає чоловікам позбутися зайвого волосся на носі і у вухах, тобто в зонах, куди найчастіше самостійно важко «дістатися».

Пройшовши повний курс, який становить в середньому 8 процедур, Ви переконаєтеся, що позбутися від небажаного волосся дуже просто. Тільки ця процедура допоможе назавжди забути про постійне гоління, врослого волосся, роздратування і ранкової щетини. За статистикою серед клієнтів стає все більше чоловіків, які вже не соромляться відвідувати салони краси.

Залиште свої страхи в минулому, поспішіть на зустріч комфорту і економії часу! Вам достатньо буде зателефонувати і записатися на процедуру, щоб переконатися в цьому.

Медичний центр Dr.Lo!

097-390-15-57, 099-078-90-11

www.lopatkina.dp.ua