Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.02

dr.lo 09.02 01

 

Трихоскопія - побачити приховане!


Трихоскопія - метод диференціальної діагностики різних видів алопецій, а також захворювань волосистої частини шкіри голови. Це незамінний, для постановки діагнозу і правильного лікування, метод дослідження волосся і шкіри голови.


Проводиться процедура за допомогою дерматоскопа. Прилад обладнаний відеокамерою з оптикою, яка збільшує зображення, що дозволяє проводити огляд проблемної ділянки шкіри голови під великим збільшенням. Для різних видів алопеції характерні свої дерматоскопічні особливості, і він дозволяє зі збільшенням розглянути волосяну частину шкіри голови і фолікулярні отвори, а також оцінити стан волосяних стрижнів. Отримані дані обробляються спеціальною комп'ютерною програмою, яка дозволяє найбільш точно оцінити стан волосся і шкіри волосистої частини голови. Збільшення виводиться на екран і пацієнти можуть самі бачити об'єктивність оцінки стану волосся.


Трихоскопія дозволяє:
- Встановити тип волосся;
- Отримати висновок про стан шкіри волосистої частини голови;
- Дослідити стан волосся на всій його довжині;
- Встановити тип шкіри голови;
- З'ясувати розмір волосяного фолікула;
- Визначити ступінь випадіння волосся;
- Діагностувати захворювання шкіри волосистої частини голови;
- Дослідити стан всієї системи росту волосся;
- Дослідити себорегуляторний процес.


Сьогодні трихоскопія є найбільш інформативним і швидким методом діагностики в трихології, рекомендована при всіх захворюваннях волосся і шкіри голови. Проведіть професійне обстеження в нашому центрі, зупиніть випадання вашого волосся.

 

 

 

Медичний центр Dr.Lo!
097-390-15-57, 099-078-90-11
www.lopatkina.dp.ua