Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.02

dr.lo 06.02 01

 

Мезотерапія, беоревіталізація, контурна пластика - в чому різниця?

Ін'єкційні методики за останні роки стали невід'ємною частиною сфери косметології. За допомогою уколів краси можна позбутися від зморшок, поліпшити стан шкіри, заповнити втрачений з роками обсяг тканин. Серед назв ін'єкційних методик можна зустріти і мезотерапію, і контурну пластику, і биоревитализацию. Незважаючи на гадану схожість, ці процедури відрізняються одна від одної. Сьогодні ми розберемо в чому різниця ...

Мезотерапія

Процедура представляє собою безліч внутрішньошкірних ін'єкцій, за допомогою яких спеціальний препарат мікродозами вводиться на невелику глибину по всій поверхні оброблюваної області обличчя.

При мезотерапії як омолоджуючі препарати використовуються багатокомпонентні склади - коктейлі, які включають в себе різні біоактивні речовини (вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти та ін.)

Біоревіталізація

Технологія даної процедури схожа з мезотерапией: множинні уколи по всій зоні обробки. Однак тут використовуються засоби на основі гіалуронової кислоти, які сприяють природному процесу регенерації шкіри і нормалізують метаболізм тканин.

В сучасні препарати для биоревитализации крім натуральної гіалуронової кислоти включені такі речовини, як полінуклеотіди, поліпептиди і інші біоактивні добавки, які найбільш ефективно впливають на шкіру.

Контурна пластика

Процедура контурної пластики є методом об'ємної корекції контурів обличчя за допомогою філерів гіалуронової кислоти. При цьому щоб досягти максимального ефекту, використовуються препарати щільної консистенції, які вводяться в більш глибокі шари шкіри ніж при мезотерапії чи биоревитализации.

Головна мета контурної пластики не в поліпшенні стану шкіри, а в заповненні втраченого з віком обсягу. В основному філери вводяться в носогубні складки, провали під очима, глибокі зморшки. Ефект від процедури тимчасовий, але дає видимий результат омолодження і допомагає відсунути пластичну операцію, усуваючи багато ознак старіння на довгі роки.

 

 

Медичний центр Dr.Lo!
097-390-15-57, 099-078-90-11
www.lopatkina.dp.ua