Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.02

dr.lo 02.02 01

 

Вилікувати волосся - чому не все і одразу?

Під словами «лікування волосся» мається на увазі використання препаратів і фізіотерапевтичних впливів спрямованих на нормалізацію шкіри голови, зниження випадання волосся і стимуляцію їх зростання.

Необхідно розуміти, що мінімальний термін лікування до настання позитивного результату - три місяці. Це пов'язано з анатомічними і фізіологічними особливостями волосся. Спробуємо зрозуміти чому: коли щось не сподобалося волоскам та якась їх частина загинула, при зберіганні негативного впливу «смертність» волосся зберігається підвищенною.

Їх цибулинки втрачають зв'язок з живильною основою на самому дні волосяного фолікула, проте так як це досить глибоко в шкірі, то випадання відбувається тільки через 2-3 місяці з моменту їх фактичної загибелі, коли поступово просуваючись вгору, вони досягнуть поверхні шкіри. Іншими словами, на момент початку лікування певну частину фолікулів займають загибле волосся і незважаючи навіть на самі інтенсивні заходи впливу, термін звільнення фолікулів від всього мертвого волосся залишається незмінним, вони будуть залишати фолікули 2-3 міс. На практиці це означає, що Ви лікуєтеся, а скарги на випадання зберігаються і цілком можуть залишатися такими протягом зазначеного терміну.

Необхідно розуміти, що лікування не здатне пожвавити загиблі волоски, а направлено на зниження їх підвищеної «смертності» і на стимуляцію непрацюючих фолікулів.

Звертайтеся до трихолога вчасно!


 

 

Медичний центр Dr.Lo!
097-390-15-57, 099-078-90-11
www.lopatkina.dp.ua