Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.01

dr.lo 30.01 01

 

Діагностика причин випадання волосся

Випадання волосся є природним процесом. Щодня людина втрачає від шістдесяти до ста волосин. У нормі кількість знову виросшого та випавшого волосся знаходиться на одному рівні, але при деяких станах кількість випавшого волосся збільшується. Якщо випадання волосся приймає тотальних характер, то це може призвести до облисіння.

Середня тривалість життя волоса близько семи років, на першому етапі він є пушковим, потім переходить в фазу активного росту, яка триває від 2 до 7 років. Після чого настає катагенова фаза, тобто фаза підготовки до випадання тривалістю 2-4 тижні. І, нарешті, фаза випадання волосся становить 3-4 місяці, в залежності від глибини залягання фолікула. Тому, якщо спостерігається випадання волосся, що перевищує природну втрату, то причину слід шукати трьома місяцями раніше.

Стреси, захворювання різної етіології, прийом ліків, нестача вітамінів, генетична схильність і ще цілий ряд можливих причин для виникнення випадіння волосся.

А для того, щоб детально вивчити стан волосся і шкіри голови, лікар проводить збір анамнезу, оглядає пацієнта і диференціює можливі причини випадіння волосся. При проведенні дерматоскопічного дослідження, виявляються ознаки, характерні для того чи іншого виду алопеції. Використання сучасного діагностичного обладнання для проведення тріхоскопіі дозволяє більш точно і об'єктивно встановити діагноз.

Діагностика основних причин випадіння волосся - досить непроста процедура, яку складно провести віддалено. Саме тому ми запрошуємо Вас на консультацію до трихолога в медичному центрі Dr. Lo. Довіртеся професіоналам!


 

Медичний центр Dr.Lo!
097-390-15-57, 099-078-90-11
www.lopatkina.dp.ua