Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

17.09

Косметолог днепр, косметология днепр, косметолог в днепре, курсы косметолога днепр, Лопаткина днепр, лопаткина косметолог, лопаткина днепр врач, косметолог львов, лопаткина львов,  доктор ло днепр, Врач-косметолог, врач-дерматолог, международная ассоциация косметологов, почетный член косметологов, косметология днепр, красота днепр, уколы красоты днепр, ботулинотерапия днепр, ботокс днепр, уколы ботокса днепр, ботекс Днепр, быть красивой днепр, контурная пластика днепр, красивое лицо днепр, красивые скулы днепр, красивые губы днепр, красивые брови днепр, красивый лоб днепр, лицо без морщин днепр, мимические морщины, липосакция днепр, малоинвазивная липосакция днепр, убрать жир днепр, стройные ноги днепр, красивый живот днепр, откачка жира днепр, медицинский пилинг днепр,  чистка лица Днепр, химический пилинг Днепр,  чистое лицо Днепр, нитевой лифтинг Днепр, лифтинг лица Днепр, лифтинг тела Днепр, сексуальное тело Днепр, сексуальное лицо Днепр, плазмолифтинг Днепр, плазмотерапия Днепр, омоложение Днепр, уколы плазмы Днепр, обучение косметолог Днепр, семинар 50 оттенков серого, обучение от лопаткиной оксаны, топ-2000, #косметология, #красота, #днепр, #молодость

 

Я - найчарівніша і найпривабливіша!

Коли в останній раз Ви чули компліменти у свою сторону? А що на рахунок власної впевненості у своїй красі? Безсумнівно, у кожної з нас є та сама родзинка, яка наділяє неповторністю. І як тільки її знайдеш - відразу ж потрібно винести її на перший план і використовувати! Розкішне волосся або очі незвичайного кольору, стрункі щиколотки або тонка талія, ідеальна шкіра, пухкі губи - все це можна піднести гідно! Звичайно, це не складно зробити якщо тобі менше і трохи більше ніж 30. Але що робити «дівчатам за 40»? Ідеальна шкіра вже покрилася зморшками, тонка талія вже не так приваблива, як раніше, а на щиколотках з'явилися пігментні плями?

Займися своїм власним «ліпленням», подумай, що б ти хотіла відшліфувати? Існує думка, що для різного темпераменту є свій певний улюблений вид процедури. Темпераментні холерики поспішають збільшити губи, а спокійні меланхоліки просто приховати зморшки. З огляду на свою індивідуальність, потрібно вибирати процедуру за бажанням і не «ламати» себе в черговий раз, так і не досягнувши потрібного результату і почути бажаного компліменту.

Ми всі живемо в часи, коли можливо практично все - і це без втручання хірургічної медицини. Щоб не перетворити своє життя в погоню за недосяжним ідеалом, ретельно відбери ті недоліки, які дійсно впливають на твоє ставлення до себе. Друге, що доведеться зробити - переглянути свій раціон харчування. Неповноцінне харчування і, тим більше, обмеження в харчуванні впливають і на ваше здоров'я, і ​​на красу. Перший удар отримує шкіра - саме вона розповість про ваш вік, життєвих невдачах і настрої. Намагайся бути щасливою і не обтяжувати себе чим-небудь неприємним. Так само не можна забувати про сон. Софі Лорен вважає необхідною умовою збереження краси як мінімум 10 годинний сон!

Дотримуйтеся правил краси, знайдіть в собі свою родзинку і не забувайте підкреслити її! Я обов'язково допоможу Вам залишатися привабливою і доглянутою. Чекаю вас у себе на консультації і процедурах.

 

 

Оксана Лопаткина - Ваш косметолог!
097-390-15-57, 099-078-90-11
www.lopatkina.dp.ua