Звоните сейчас!         
097-390-15-57,  099-078-90-11         

18.01

dr.lo 26.01 01

 

Чоловічий захист взимку


Незважаючи на те, що шкіра у чоловіків достатньо товста, вона також схильна до сухості. Тим більше що низька температура і морози позбавляють шкіру необхідної вологи.


Давайте розберемо які помилки найчастіше допускають чоловіки при догляді за обличчям взимку. Для початку - така щоденна процедура, як гоління. Її потрібно перенести на ранній ранок, як мінімум за годину до виходу на вулицю. Якщо ж чоловіки не мають час, тоді краще перенести цю процедуру на вечір. Тому, що ця процедура дуже знежирює і подразнює шкіру.


А якщо все-таки шкіра потріскалася і її не вдалося зберегти, то тут на допомогу приходять маски. І чоловікам зовсім не варто соромитися цього, адже це звичайна турбота про своє здоров'я і акуратний зовнішній вигляд. Для початку додам які маски НЕ потрібно робити взимку: маски, які очищують, основою яких є камфора, спирти і також глина. А ось що регенерують, зволожуючі маски потрібно робити 2 рази на тиждень. Є елементарна маска, яка швидко готується : 2-3 моркви, їх можна зварити без солі і цукру, розім'яти до стану кашки, потім наноситься на обличчя на 20 хвилин, потім вона змивається, після цього будь-який зволожуючий або регенеруючий крем, який є у вас в арсеналі . Підійде навіть абсолютно звичайний дитячий крем, головне дотримуватися обережності - не використовувати зволожуючий крем менш, ніж за годину до виходу на мороз.


Ще одна проблема, яка виникає у багатьох взимку, - сухі і обвітрені губи. Щоб захистити їх, краще всього використовувати бальзами і гігієнічні помади із вмістом прополісу.


Це основні загальні чоловічі проблеми взимку. Для детального розгляду саме Вашого випадку і надання індивідуальної професійної косметологічної допомоги, телефонуйте за телефонами: 097-390-15-57, 099-078-90-11.


 

 Оксана Лопаткина - Ваш косметолог!
097-390-15-57, 099-078-90-11
www.lopatkina.dp.ua